آریسته چیست؟!

آریسته پلتفرم رزرو آنلاین آرایشگاه ها و سالن های ماساژ است. پلتفرمی بر بستر اینترنت،که کمک می کند تا مشتریان به سادگی یک کلیک سالن مورد نظر خود را پیدا کرده، با آرایشگر مورد نظر وقت خود را رزرو کنند و در نهایت نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. 

آریسته ماهانه میزبان بیش از ۳۰۰ هزار کاربر منحصر بفرد است و این کمک می کند تا سالن های زیبایی و ماساژ بدون هزینه های اضافی و تنها با یک تبلیغ هدفمند در معرض دید هزاران کاربر باشند. سادگی کار با پلتفرم، آسودگی در پرداختی امن، تخفیف های متنوع و پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط پشتیبانان آریسته، همگی کمک می کنند تا کاربران تجربه ای لذت بخش از یک رزرو آنلاین را داشته باشند.

شما سالن خود را در آریسته ثبت کرده اید؟؟!!! 

بیش از ۶۰% مراجعه روزانه از گوگل

این یعنی آریسته در جذب کاربران جدید عملکرد بسیار خوبی دارد. آریسته با رعایت تمامی استانداردهای گوگل سعی کرده تا پاسخ مناسبی به درخواست کاربران در این موتور جستجو بدهد؛ از این رو تعداد کاربران جدیدی که روزانه از سرچ گوگل وارد آریسته می شوند بسیار بالاست. کاربران در آریسته به طور میانگین هشت دقیقه به تماشای سالن ها و بررسی آن ها مشغول هستند.

حضور در کنار رقبا

در آریسته بیش از ۱۴۰ سالن زیبایی فعال وجود دارند که در حال جذب مشتری هستند. کاربران آریسته میتوانند محله به محله و با توجه به نظرات کاربران قبلی اقدام به رزرو سالن نمایند. با ثبت سالن در آریسته میتوانید شما هم در کنار قبای خود حضور پر رنگ تری داشته باشید. 

حضور تاثیرگذار در فضای اینترنتی

با پیشرفت تکنولوژی و تاثیر روز افزون اینترنت در زندگی های امروزی، خرید و رزرو آنلاین نوبت سالن های زیبایی و ماساژ جای خود را در میان کاربران باز کرده اند. 

چراکه کاربران به وقت خود اهمیت میدهند و کمتر تمایل دارند ریسک ناشی از عدم شناخت سالن را قبول کنند. 

فقط این ۳ دلیل کافیه تا در آریسته باشی!!

۱

۲

۳

کمترین هزینه، بیشترین بازدهی

با دیجیتال مارکتینگ تا چه اندازه آشنایی دارید؟

یک دلیل اصلی که آریسته موفق به جذب کاربران و در واقع خریداران است، داشتن تیمی حرفه ای در بازاریابی دیجیتال می باشد. دیگر دوران بازاریابی سنتی که هزینه های هنگفت روی دست شما میگذارد گذشته است. با این شیوه از تبلیغات می توانید منابع مالی خود را درست و بهینه مصرف کنید. 


برای شروع ابتدا باید به خرید یک پکیج مناسب برای خود در آریسته اقدام کنید.   

پکیج در نظر گرفته شده با کمترین هزینه و به صورت سالانه است. در این بین سالن دارهایی که تمایل دارند علاوه بر حضور در این مجموعه، به صورت ویژه و انفرادی به تبلیغات در فضای وب بپردازند، یعنی در معرض دید حداقل 4000 نفر باشند، می توانند پکیج تبلیغات که به صورت ماهانه طراحی شده را نیز خریداری کنند، هزینه در نظر گرفته شده برای پکیج تبلیغاتی به مراتب کمتر از چاپ تراکت های تبلیغاتی در روش های سنتی است که فقط دور ریز دارد!


بسته پایه سالانه

۴

میلیون تومان

دریافت پنل مدیریتی سالن 


امکان ساخت کد تخفیف


امکان مدیریت کارمندان 


امکان درج نمونه کار به صورت فیلم و عکس


امکان مدیریت ساعت کار سالن


امکان درخواست شگفت انگیز


امکان معرفی رویداد و اطلاعیه


و....

بسته تبلیغات ماهانه

۳

میلیون تومان

5 روز سنجاق سالن در استان


2000 کلیک ازسایت های پربازدید 


2000 کلیک از تبلیغات در بلاگ آریسته


5000 تبلیغات پیامکی

منتظر شما هستیم !

شاید نیاز داشته باشید تا به صورت مستقیم با کارشناسان ما گفت و گو کنید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید؛ برای این منظور همینک می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم پیش رو برای ما ارسال کنید تا کارشناسان آریسته در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. 

آریسته در نظر دارد تا در سال جدید ۱۴۰۰ بنا بر درخواست زیاد کاربران، علاوه بر شهر تهران سالن های زیبایی و ماساژ در شهرستان های بزرگی همچون مشهد، اصفهان، شیراز، هرمزگان و تبریز را نیز پوشش دهد.